Konůpek Jan (Mladá Boleslav 1883 - 1950 Praha)
Bez názvu, monogramováno a datováno dole uprostřed Kpk 31, akvarel/papír, 56 x 39 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |