Pastrňák Petr (1962)
Bez názvu, signováno a datováno na zadní straně Pastrňák 1996, akvarel/papír, 57,5 x 85 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Pastrňák Petr (1962)
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |