Róna Jaroslav (Praha 1957)
Dvě kresby; Bez názvu, signováno a datováno Róna 83, kombinovaná technika/papír, 31 x 41,5 cm (výřez pasparty); Bez názvu, signováno a datováno Róna 80, kombinovaná technika/papír, 31 x 41,5 cm (výřez pasparty), jednotná adjustace, lehce poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Róna Jaroslav (Praha 1957)
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |