Komárek Vladimír (Hořensko u Semil 1928 - 2002 Semily)
Bez názvu, signováno vpravo dole tužkou V. Komárek, vlevo dole číslováno tužkou 45/50, suchá jehla/papír, 44 x 34,5 cm, pasparta, sklo (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 5.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |