Švabinský Max (Kroměříž 1873 - 1962 Praha)
Studie muže, signováno M. Švabinský, tuš a akvarel/papír fixovaný na kartonu, 18 x 15 cm (výřez pasparty), poškozená pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |