Šafařík Jan (Prostějov 1886)
Stojící dáma, signováno a datováno vpravo dole Šafařík 1906, kombinovaná technika/papír, 36,5 x 20 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Šafařík Jan (Prostějov 1886)
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |