Stretti - Zamponi Jaromír (Plasy 1882 - 1959 Praha)
Pařížský motiv, signováno vpravo dole tužkou Jar. Stretti - Zamponi, vlevo dole popsáno imp., barevný lept/papír, 37 x 32,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |