Prášek Karel (Ohrobec 1950)
6 barevných topolů, monogramováno a datováno vpravo nahoře KP 77, olej/plátno, 80,5 x 75 cm, lišta (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Prášek Karel (Ohrobec 1950)
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |