Procházka Jiří (Bukovina 1919 - 1987)
Fragment, signováno a datováno vpravo dole Jiří Procházka 74, olej/plátno, 68 x 98,5 cm, lišta (Šm)
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 19.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |