Štolovský Josef (Rychnov nad Kněžnou 1879 - 1936 Praha)
Hospodářské stavení, signováno a datováno vlevo dole Jos. Štolovský 34, olej/karton, 36 x 49 cm, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |