Moravec Alois (Malá Chýška u Milevska 1899 - 1987 Praha)
U kováře, signováno a datováno vlevo dole s věnováním A. Moravec 34, olej/karton, 30 x 45,5 cm, poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |