Šimon - Tavík František (Železnice 1877 - 1942 Praha)
Pohled na Hradčany z Letné, signováno vpravo dole T. F. Šimon, olej/plátno, 60,5 x 73 cm, pošlozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |