Ketzek František (Bratislava 1906 - 1978 Praha)
Dvě hlavy, signováno a datováno vlevo dole F. Ketzek 45, olej/překližka, 42,5 x 51,5 cm, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 17.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |