Preisler Jan (Popovice u Berouna 1872 - 1918 Praha)
Studie k Jaru, nesignováno, na napínacím rámu a na zadní straně plátna pozůstalostní razítka, olej/plátno, 40 x 25 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 360.000,-
CZK 360.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 240.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |