Rolín Viktor (Varšava 1887 – 1942 Mauthausen)
Podzimní krajina, signováno vlevo dole V. Rolín, olej/překližka, 50 x 60,5 cm, poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |