Mousson Josef Teodor (Högyészy 1887 - 1946 Trenčín)
Cestou z kostela, signováno vpravo dole Mousson J. Tivadar, olej/plátno, 59 x 73,5 cm, restaurováno, lehce poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 300.000,-
CZK 180.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 120.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |