Nowak Vilém (Mníšek pod Brdy 1886 - 1977 Praha)
Dívčí akt, signováno a datováno vpravo dole Vilém Nowak 1972, olej/překližka, 45,5 x 28,5 cm, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |