Blažíček Oldřich (Slavkovice 1887 - 1953 Praha)
Květen v polích, signováno vpravo dole O. Blažíček, na zadní straně razítko Jednoty umělců výtvarných, olej/plátno, 50 x 70 cm, sklo, rám (Šm)
Oldřich Blažíček - Souborná výstava malířského díla, Obecní dům, Praha 1938, č. k. 220
19.09.2015 - 15:00
CZK 300.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 220.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |