Šindlerová Milada (Bohušovice nad Ohří 1875 - 1941 Praha)
Kytice, datováno a signováno vlevo dole 1938 M. Šindlerová, olej/plátno, 52 x 60 cm, lehce poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |