Šimák Lev (Všestudy 1896 - 1989 Praha)
České středohoří, signováno a datováno vlevo dole Lev 24, olej/plátno fixované na kartonu, 47 x 62 cm, lehce poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |