Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Bauernhof im Waldviertel, Radierung 17,5 x 25 cm. signiert Korab Nr. 148/150, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
26.08.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
Karl Korab *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 26.08.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.08. - 26.08.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-