Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) Ansicht aus Schönbrunn, Radierung in Farbe signiert Nl. Luigi Kasimir, im Stock Drucksignatur Luigi Kasimir Wien 1911, 23 x 31 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
26.08.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Luigi Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 26.08.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.08. - 26.08.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: