Brillantsolitär
Damenring, Gold 585, Brillant im Altschliff, ca. 0,30 ct, RW 64, 3,7 gøG4
Expert: Christa Döringer-Edi
Christa Döringer-Edi
07229/655 36
plus.city@dorotheum.at
09.09.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär
Expert: Christa Döringer-Edi
Christa Döringer-Edi
07229/655 36
plus.city@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.09. - 09.09.2015 |