Franz Gruss *
(Graslitz/Böhmen 1891-1979 Mistelbach) "Heilige Familie", rechts oben signiert F. Gruss, Öl auf Karton, ca. 55 x 40 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
09.09.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Franz Gruss *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.09. - 09.09.2015 |