Brillantsolitär
Platinlegierung, Altschilffbrillant, ca. 0,80 ct, RW 52, Arbeit 1/3 20 JH., 1,8 g Gebrauchsspurenøx
Expert: Wolfgang Dany
Wolfgang Dany
+43-1-3327178
wolfgang.dany@dorotheum.at
31.08.2015 - 16:19
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Brillantsolitär
Expert: Wolfgang Dany
Wolfgang Dany
+43-1-3327178
wolfgang.dany@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 31.08.2015 - 16:19 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 17.08. - 28.08.2015 |