Brillantdamenring
Gold 750 mit Altschliffbrillanten zus. ca. 0,35 ct und zwei Rubinen, RW 64, 5,6 g øG6
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
31.08.2015 - 16:43
- Vyvolávací cena:
Brillantdamenring
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 31.08.2015 - 16:43 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 17.08. - 28.08.2015 |