Brillantkreuz
Gold 585, Altschliffbrillanten zus. ca.0,80 ct, 41,6 gøg42
24.08.2015 - 16:09
- Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-
Brillantkreuz
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 24.08.2015 - 16:09 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.08. - 24.08.2015 |