Hubert Schorn*
Mitterndorf/Stmk. 1948 geb. "St. Pölten, Wiener Straße", Kohle, Aquarell, auf Papier, ca. 39 x 25 cm, signiert, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
01.03.2018 - 16:41
- Vyvolávací cena:
Hubert Schorn*
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 01.03.2018 - 16:41 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | 15.02. - 28.02.2018 |