Maler um 1890
"Beim Dorfbrunnen", Aquarell, ca. 32 x 25,5 cm, monogrammiert J. K. 1890, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
01.03.2018 - 16:42
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Maler um 1890
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 01.03.2018 - 16:42 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | 15.02. - 28.02.2018 |