Maria Moser *
(Frankenburg 1948 geb.) Ohne Titel, rechts unten signiert M Moser, Mischtechnik/Collage auf Papier, ca. 30 x 20 cm, Wechselrahmen, Rahmen beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
26.08.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Maria Moser *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 26.08.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 19.08. - 26.08.2015 |