2 Sandler Hinterglasbilder des 19. Jh.
"Madonna mit Jesusknaben, Hl. Joseph mit Jesusknaben", gerahmt, Rahmen beschädigt, Farbabblätterungen, Außenmaß ca. 35 x 25 cm
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
26.08.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 26.08.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 19.08. - 26.08.2015 |