Franz Zimmermann
Linz, 1867-1956, Goldregen in Vase, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 53 cm, links unten signiert Zimmermann fr. gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
26.08.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
Franz Zimmermann
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 26.08.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 19.08. - 26.08.2015 |