Akos Tolnay
(Budapest 1861 geb.) "Damenzimmer", links unten signiert Tolnay Akos, Öl auf Sperrholz, ca. 50 x 71 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
26.08.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Akos Tolnay
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 26.08.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 19.08. - 26.08.2015 |