Carl Kenzler *
(Berlin 1872-1947 Potsdam) Stilles Meer, signiert C. Kenzler, Öl auf Leinwand, 60 x 91 cm, gerahmt (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
05.08.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.994,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Carl Kenzler *
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Letní aukce |
Datum: | 05.08.2015 - 15:00 |
Prohlídka: | 31.07. - 05.08.2015 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)