Čís. položky 9999

Herrentaschenuhr Germinal Chronometre Chronographe de Minutes

Herrentaschenuhr Germinal Chronometre Chronographe de Minutes - Umění, starožitnosti, šperky

Gold 750, tlw. vergoldetes Ankerwerk, bezeichnet Deposé, Emailzifferblatt mit arabischen Zahlen, kleine Sekunde und Datumsanzeige, Zentralsekunde, glattes Gehäuse, Nr. 97340, Durchmesser ca. 48 mm, franz. Beschauzeichen ab 1893 - 1911 (admission temporaire), 67,9 g, reparaturbedürftig dazu: 1 Uhrkette, Gold 585, mit Springring und Karabiner, Länge ca. 44,5 cm, 9,7 g, Etui SERVICE WIRD EMPFOHLEN

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

06.08.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 06.08.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.07. - 06.08.2015

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.