Brillantsolitär
Gold/Weißgold 750, Altschliffbrillant ca.0,50 ct, RW 69, 5,1 g, Tragespurenøg5
10.08.2015 - 15:30
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 10.08.2015 - 15:30 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 04.08. - 10.08.2015 |