Čís. položky 7033

Famille verte Teller

Famille verte Teller - Letní aukce

China, Kangxi Periode, 18. Jh., Porzellan, in den Famille verte Emailfarben und Gold gemalte Darstellung eines Vogels auf blühendem Zweig und unter einer Weide, umgeben von Blumen, Wandung mit vier Kartuschen mit Fischen und Garnelen, D: 28 cm, berieben, (Hr)

Provenienz/Provenance Aus einer Wiener Privatsammlung A Famille verte dish, rubbed, China, Kangxi period, 18th century.

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

29.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Famille verte Teller

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 29.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.07. - 29.07.2015

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.