Hubert Sattler
(1817-1904)Umkreis/Circle Partie an der Axenstraße, signiert J. Stauffer, Öl auf Leinwand, 24 x 32 cm, gerahmt (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
29.07.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 532,-
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Hubert Sattler
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Letní aukce |
Datum: | 29.07.2015 - 15:00 |
Prohlídka: | 24.07. - 29.07.2015 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)