Peter Bischof *
(Wien 1934 geb.) Beschriftet, rechts unten signiert Bischof, Farbradierung, Blattgröße ca. 38 x 28 cm
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
12.08.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Peter Bischof *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 12.08.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 05.08. - 12.08.2015 |