Karl Mostböck*
(Grein a. d. Donau 1921-2013 Steyr) "Steinige Landschaft", rechts unten signiert und datiert K. Mostböck (19)63, Mischtechnik auf Papier, Blattgröße ca. 24 x 32 cm
Expert: Christian Wiesinger
12.08.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Karl Mostböck*
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 12.08.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 05.08. - 12.08.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 340,-