Altschliffbrillant-Solitär ca. 1,10 ct
Weißgold 585, 3,2 g, RW 62øG3
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
12.08.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Weißgold 585, 3,2 g, RW 62øG3
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 12.08.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 05.08. - 12.08.2015 |