Ivan Ninov, Tsonevo, Bulgarien 1946 geb.
Komposition mit Akt, Lithographie in Farbe, signiert Ivan Ninov 97, Nr. 3/10 betitelt 48 x 64 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
29.07.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 29.07.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.07. - 29.07.2015 |