Josef Bramer *
(Wien 1948 geb.) Ohne Titel, Lithographie in Farbe signiert J. Bramer E. d. A. 40 x 40 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
29.07.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 90,-
- Vyvolávací cena:
EUR 85,-
Josef Bramer *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 29.07.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.07. - 29.07.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: