Elisabeth von Guttenberg -
Sterneck * (Klagenfurt 1903-1960 Krumpendorf) Landschaft mit Teich, Öl auf Leinen signiert Sterneck, 55 x 46 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
29.07.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Elisabeth von Guttenberg -
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 29.07.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.07. - 29.07.2015 |