Brosche
Gold/Roségold 585, Altschliffbrillant ca. 0,20 ct 7,4 gøg7
03.08.2015 - 15:08
- Vyvolávací cena:
Brosche
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 03.08.2015 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.07. - 03.08.2015 |