Johann Elias Ridinger
(1698-1767) Umkreis/Circle Löwe, bezeichnet J. E. R. rückseitig alt betitelt"Leo in tollem Grimm", Öl auf Karton, 29,5 x 23,3 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
22.07.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.875,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Johann Elias Ridinger
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Letní aukce |
Datum: | 22.07.2015 - 15:00 |
Prohlídka: | 17.07. - 22.07.2015 |
Další objekty umělce
Johann Elias Ridinger, 3 Bilder:
Vyvolávací cena: