1 loser Altschliffbrillant 1,98 ct
in Plastikboxøx
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
27.07.2015 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 3.600,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.600,-
in Plastikboxøx
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 27.07.2015 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.07. - 27.07.2015 |