Brillantring
Gold 585, Brillanten zus. ca. 1,05 ct, RW 61, 11,4 g, gebraucht Tragespurenøg11
20.07.2015 - 15:40
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 20.07.2015 - 15:40 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.07. - 20.07.2015 |