Otto Winkler Sky
"Blaue Sonne" Öl auf Leinen, signiert OW Sky 1986, 49 x 69 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
15.07.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Otto Winkler Sky
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.07.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 04.07. - 15.07.2015 |