Rolf Werner
* (um 1920) 3 Bilder "Motive von Leitmeritz", unten signiert und datiert Rolf Werner (19)16/18, Mischtechnik auf Karton, Blattgrößen ca. 17 x 23 cm, 18 x 25 cm und 29 x 21 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
29.07.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Rolf Werner
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 29.07.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.07. - 29.07.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Rudolf Hausner *
- Herrentaschenuhr
- LKW "VW Caddy Kastenwagen 2.0 TDI 4Motion (Euro 5)",